Drodzy Absolwenci,

Wielokrotnie w trakcie terapii jaką u nas przechodziliście wspominaliśmy, a także zachęcaliśmy Was, by po opuszczeniu ośrodka utrzymywać z nami kontakt. Mają temu służyć comiesięczne, cyklicznie przeprowadzane przez nas warsztaty terapeutyczne dla Was i Waszych bliskich. Organizacja warsztatów jest również odpowiedzią na zgłaszane przez Was zapotrzebowanie.

W ogólnym planie warsztatów proponujemy zawsze pewną dozę psychoedukacji, która powinna przydać się w codziennym życiu poza ośrodkiem, a przede wszystkim zachęcić Was do dzielenia się Waszymi terapeutycznymi i życiowymi sukcesami, przemyśleniami, refleksjami. Ponadto zawsze ugościmy Was przepysznym obiadkiem i deserem przygotowanym i serwowanym przez najlepszego w okolicy kucharza.

Przypominamy, że “Borowik Point” - to w wolnym tłumaczeniu “Punkt zwrotny”, od którego zaczął się zwrot w Waszym życiu. Zatem zapraszamy Was, byście powrócili choć na chwilę w „stare kąty”, zaobserwowali zmiany, spotkali się ze „starymi przyjaciółmi” i poznali nowych, obecnych, którzy teraz zajęli Wasze miejsca.

Warsztaty odbywają się cyklicznie na terenie nowego Ośrodka Terapii Uzależnień Borowik. Chcielibyśmy, aby były one organizowane zawsze w czwartą niedzielę miesiąca.

Koszt warsztatów wynosi 250,00 zł od osoby.

Płatne na nasze konto 74 1090 1896 0000 0001 3071 3303 lub na miejscu gotówką, po uprzedniej mailowej (info@osrodek-uzaleznien.pl) lub telefonicznej (+48 510 718 266) rezerwacji miejsca, o którą prosimy z minimum 3 - dniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy!